Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Сушильник жерсті 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії конвеєрних сушильних печей; види, формати і гатунки жерсті; правила накладання листів жерсті на дужки, транспортер та на інші пристрої; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить або випалює штаби й листи жерсті в конвеєрних сушильних печах під керівництвом сушильника вищої кваліфікації. Накладає листи жерсті на дужки, транспортер конвеєрної сушильної печі або на інші пристрої. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.