* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Сушильник жерсті 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією сушильника жерсті 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і принцип дії обслуговуваних тунельних сушильних печей та транспортерів; види, форми і гатунки жерсті; правила накладання листів жерсті на дужки, транспортер та інші пристрої, а також їх знімання після сушіння; режим сушіння; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить або випалює штаби і листи жерсті у тунельних сушильних печах після нанесення відбитків чи лаку. Стежить за приладами і контролює температуру сушильних агрегатів та печей. Знімає листи і штаби жерсті після сушіння з підраховуванням та укладанням. Відбраковує листи і смуги жерсті за якістю. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.