* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Бісквітник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта, Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією бісквітника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію виготовлення різних видів печива і пряників вручну, технологію приготування кремів і начинок; затверджені рецептури різних найменувань пряників і печива; вимоги до якості тіста і готових виробів; будову та правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виготовлення різних видів печива та пряників вручну. Заготовляє сировину і матеріали. Замішує тісто за заданою рецептурою. Обробляє тісто для різних виробів. Формує тісто і випікає вироби. Стежить за правильним подаванням готової продукції до загорткових машин і якістю її загортання. Веде технологічний процес виготовлення різних видів начинок для печива, тортів і тістечок, кремів. Завантажує сировину в збивальні машини за встановленою рецептурою. Стежить за процесом збивання кремів. Визначає момент закінчення процесу збивання. Стежить за процесом вимішування різних начинок у темперувальній машині. Регулює температурний режим у темперувальній машині.