* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Бісквітник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією бісквітника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та технологічний режим виготовлення різних видів печива напівмеханізованим способом, рецептури їх виготовлення; правила та прийоми роботи, що виконується; будову та правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес формування тіста механізованим способом на ротаційних, штампувальних або тістодавильних машинах. Регулює товщину шару розкачуваного тіста. Стежить за роботою обслуговуваного обладнання. Веде процес виготовлення різних видів здобного печива напівмеханізованим способом. Замішує тісто у тістомісильних машинах. Відмірює сировину та завантажує її в тістомісильні машини згідно із затвердженою рецептурою. Вивантажує готове тісто. Розкочує тісто вручну на столах до певної товщини, що встановлена технологічним режимом. Відсаджує печиво на листи вручну.