* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Голова клубу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство України, у тому числі з питань фізичної культури і спорту; регламент роботи; статути організацій (федерацій), з якими клуб спілкується; державну мову.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Забезпечує керівництво спортивним клубом. Організовує і планує усі напрями фізкультурно-масової, спортивної, фінансово-господарської діяльності, несе повну відповідальність за виконання напрямів роботи в трудовому колективі. Відповідає за оздоровлення працівників та членів їх сімей засобами фізичної культури, спорту і туризму, передбаченими планом соціально-економічного розвитку підприємства (організації), цільовими комплексними програмами та включення цих питань до колективних договорів між профспілковою організацією (трудовим колективом) та адміністрацією підприємства (організації). Веде документацію спортивного клубу, комплектує його штати та розподіляє функціональні обов'язки між штатними працівниками. Сприяє розвитку видів спорту на підприємстві і в ДЮСШ, які розвиває спортивний клуб.