Категорія - Керівники |  Галузь - Спортивна діяльність
Інструкція для посади "Завідувач бази спортивної", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 85. Спортивна діяльність", що затверджен наказом Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту 17.10.2002 N 2264. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму, підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: урядові постанови; накази, нормативні документи; основи економіки та госпрозрахунку; організацію виробництва, праці та управління; трудове законодавство; державну мову.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює загальне керівництво. Забезпечує постійний контроль за технічним станом всіх систем, обладнання. Організовує проведення капітального будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів, упровадження науково-технічних розробок, створення сучасної матеріально-технічної бази. Здійснює керівництво службою підготовки і проведення навчально-тренувальних занять, спортивно-масових та оздоровчих заходів, спортивних свят та інших видовищних та громадських заходів. Забезпечує виконання вимог Закону України про охорону праці.