Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Електромеханік засобів автоматики та приладів технологічного устаткування 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або професійно-технічна освіта, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромеханіка засобів автоматики та приладів технологічного устаткування 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію, призначення, умови експлуатації електронного мікропроцесорного устаткування; способи та методи електричного, електронного автономного і комплексного налагодження електронного мікропроцесорного устаткування; архітектуру та алгоритми роботи застосовуваних мікропроцесорних серій електронних інтегральних схем; систему команд, способи та методи програмування пристроїв та блоків; технічні вимоги до ремонту електронних пристроїв устаткування на базі мікропроцесорів, електроавтоматики, верстатів та устаткування з програмним керуванням; аналоги імпортних інтегральних мікросхем та інших комплектувальних виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує ремонт, технічне обслуговування, повну автономну та комплексну перевірку, випробування, монтаж, налагодження і здавання в експлуатацію електронних, електромеханічних та електричних комплексів пристроїв та виробів контрольно-вимірювальних приладів, установок і апаратури, систем обчислювальної техніки, засобів автоматики, багатоопераційних верстатів та іншого устаткування з програмним керуванням згідно з технічними умовами та з використанням тестового програмного забезпечення. Ремонтує у складі технологічного устаткування змінні вузли та блоки на базі мікропроцесорних інтегральних серій елементів. Діагностує електронне мікропроцесорне устаткування з використанням пакетів програмного і мікропрограмного забезпечення. Ремонтує, регулює та обслуговує електронні частини пропорційного та непропорційного електроприводів. Відновлює вузли, блоки та механізми устаткування, яке обслуговує.