Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Електромеханік засобів автоматики та приладів технологічного устаткування 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або професійно-технічна освіта, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромеханіка засобів автоматики та приладів технологічного устаткування 6 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні, електричні та інші особливості електронних пристроїв на базі мікропроцесорів або тих, що керуються міні- та мікро ЕОМ; систему програмування міні- і мікро ЕОМ і мікропроцесорів; методи діагностування та ремонту мікропроцесорних пристроїв і виробів; будову, призначення та можливості використання контрольно-вимірювальної і діагностичної апаратури на базі мікропроцесорної техніки; технічні вимоги до ремонту електронних пристроїв устаткування на базі мікропроцесорів, міні- і мікро ЕОМ; основи схемотехніки, мікропроцесорної техніки, робототехніки; принципи побудови ГВС.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує ремонт, технічне обслуговування, перевірку, випробування, монтаж, налагодження і здавання в експлуатацію електронних пристроїв на базі мікропроцесорів, міні- і мікро ЕОМ, модулів керування багатоопераційних верстатів з програмним керуванням, роботизованих технічних комплексів (РТК), гнучких виробничих систем (ГВС), персональних ЕОМ та термінальних пристроїв системи телеоброблення. Діагностує електронні вузли та модулі з точністю до електронного елемента у складі устаткування. Розбирає пристрої та ремонтує вузли із заміною відмовлених електронних елементів. Регулює, налагоджує та перевіряє електронні пристрої керування в автономному та робочому режимах. Ремонтує та регулює електроприводи, які керуються міні- і мікро ЕОМ. Підготовляє, вводить та налагоджує програми в електронних пристроях керування. Програмує мікропроцесори.