Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Бондар-закупорювач 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила відкупорювання та закупорювання бочок, розкривання шпунтів, підгонки обручів і забезпечення щільності клепки і денних щитів; ознаки дефектів у бочок; будову і принцип дії застосовуваних механізмів; стандарти на бочки і барабани.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Відкупорює, закупорює наливні та сухотарні бочки і барабани, наповнені продукцією, крім рибопродукції, і порожні вручну або за допомогою механізмів із забезпеченням збереження налитої або укладеної в бочки і барабани продукції. Знімає і осаджує обручі пресами або вручну. Розкриває дена, кришки, шпунти і пробки. Оглядає, відбраковує бочки із забрудненням, сторонніми запахами, неповними та дефектними клепками і денами. Передає відбраковані бочки в ремонт. Вивантажує із бочок, барабанів продукцію. Перекочує і установлює бочки в штабель.