Категорія - Керівники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Начальник агентства повітряних сполучень", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві і стаж роботи за професією агента з організації обслуговування авіаперевезень - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України; накази, інструкції та інші організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, авіапідприємства, що регламентують організацію пасажирських перевезень; розклад руху повітряних суден; правила оформлення перевізної документації; основні положення трудового законодавства; основи наукової організації праці, організацію виробництва та управління; правила та норми охорони праці; виробничої санітарії та протипожежного захисту; у разі міжнародних перевезень повинен знати правила іміграційного контролю та іноземну мову в обсязі, що передбачений програмою спеціальної підготовки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує роботу та веде облік агентів з організації обслуговування пасажирських авіаперевезень, забезпечує своєчасну реєстрацію авіаквитків та прийняття речей пасажирів, які відлітають, зустріч пасажирів, які прилетіли. Планує роботу агентів у відповідності до плану польотів, змін та доповнень до нього і технологічного графіку, одночасно контролює рівномірну їх зайнятість. Здійснює контроль за обслуговуванням рейсів повітряних суден, які відлітають з аеропорту та прилітають в аеропорт. Аналізує причини порушень технології роботи, які виникли з вини агентів, вживає заходів щодо їх уникнення. Проводить інструктаж агентів перед початком зміни. Контролює виконання агентами технології роботи. Організовує технічне навчання, підвищення кваліфікації та введення до строю нових працівників. Підміняє у разі потреби агентів. Вживає заходів щодо забезпечення робочих місць агентів необхідним обладнанням, бланками, документацією та канцелярськими приладдям.