Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Сушильник електродів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією сушильника 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову сушильних печей безперервної дії, що обслуговуються; технічні умови на сушіння електродів різних марок та діаметрів; правила регулювання швидкості руху конвеєра.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить електроди в печах безперервної дії різних типів за заданим режимом. Регулює тепловий режим печі за показаннями контрольно-вимірювальних приладів під час сушіння електродів різних марок відповідно до технічних умов. Регулює швидкість руху конвеєра. Стежить за справним станом печі. Бере участь у ремонті та заміні футеровки печі.