Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Сушильник електродів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи сушильних печей періодичної дії, що обслуговуються; технологію сушіння електродів різних марок та діаметрів; призначення та правила користування контрольно-вимірювальними приладами; правила укладання та зберігання електродів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить електроди в печах періодичної дії різних типів за заданим режимом. Включає та виключає сушильні печі. Стежить за тепловим режимом печі за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Завантажує та вивантажує електроди з печі. Усуває дрібні несправності в роботі печі. Прибирає робоче місце.