* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Апаратник перколяції", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть технологічного процесу перколяції і принцип роботи обладнання; властивості сировини і напівпродуктів, які надходять для перколяції; призначення продукції, що виробляється, і вимоги до неї.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує під керівництвом апаратника більш високої кваліфікації окремі операції технологічного процесу перколяції (витягнення з рослинної сировини або напівпродуктів діючого начала різних готових лікарських засобів). Завантажує сировину, готує екстрагуючі і витягаючі речовини, випарює. Обслуговує обладнання. Вивантажує готові екстракти біонастойок із апаратів.