* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Апаратник перколяції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або підготовка безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією апаратника перколяції 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес перколяції і способи його регулювання за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і результатами аналізів; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; будову обладнання; призначення препаратів, що виробляються, і вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес перколяції (витягнення з рослинної сировини або напівпродуктів діючого начала різних готовив лікарських засобів) і супровідні процеси у виробництвах галенових і фармацевтичних препаратів, які передбачені технологічним режимом: подрібнювання рослинної сировини, фільтрування розчинників, екстрактів, настойок, випарювання або розбавлення їх до певної концентрації. Завантажує сировину і розчинники відповідно до заданого розрахунку. Відбирає проби для аналізу. Регулює процес за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і результатами аналізів під керівництвом апаратника перколяції більш високої кваліфікації.