Категорія - Робітники |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Виробник ігрових ляльок 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією виробника ігрових ляльок 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та анатомію ігрових ляльок всіх систем та конструкцій; техніку руху ігрових ляльок; фактурні якості різних матеріалів; моделювання і технологію пошиття одягу і взуття; асортимент матеріалів, що застосовуються під час роботи; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
За ескізами та кресленням художника виготовляє складні конструкції та скульптурні деталі ігрових ляльок із різноманітних матеріалів. Зовнішньо оформлює за ескізами художника складні ігрові ляльки: виготовляє складні фактурні перуки, розкроює, шиє і обробляє складні історичні, казкові та інші костюми, одяг, головні убори і взуття. Виготовляє голови ляльок із механічною мімікою.

Приклади робіт
Конструкції ігрових ляльок - повне складання. Корпус і деталі каркасу ляльок, внутрішні механізми руху очей і рота ігрових ляльок - вузлове складання.