Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст завалювальної машини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виплавки сталі; принцип роботи завалювальної машини; види, властивості та якість мастильних матеріалів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес завалки шихти у сталеплавильні агрегати під керівництвом машиніста вищої кваліфікації. Керує важілем включення та виключення механізму запору мульд. Очищує, змащує та прибирає завалювальну машину, перевіряє стан мастильних точок та надходження мастила до всіх вузлів тертя. Доставляє мастильні матеріали. Виявляє та усуває несправності в роботі машини, що обслуговується, бере участь в її ремонті.