Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст формувальної машини 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста формувальної машини 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес формування трубної заготовки на формувальних вальцях під зварювання труб відповідального призначення; правила налагодження та регулювання устаткування; види браку та причини його виникнення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес формування трубної заготовки на формувальних вальцях під автоматичне зварювання труб відповідального призначення та труб діаметром понад 720 мм. Готує устаткування до роботи, встановлює та замінює технологічний інструмент. Контролює якість формування. Виконує поточний ремонт устаткування, що обслуговується.