Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст формувальної машини 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології процесу формування трубної заготовки на формувальних вальцях; принцип роботи устаткування, що обслуговуються, та допоміжних механізмів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес формування трубної заготовки на формувальних вальцях, налагоджує устаткування та замінює технологічний інструмент під керівництвом машиніста формувальної машини вищої кваліфікації. Транспортує сформовану заготовку до доформувального стана та заправляє її у валки. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.