Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Ізолювальник труб на лінії 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією ізолювальника труб на лінії 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію нанесення антикорозійного поліетиленового покриття на нагріту поверхню сталевих труб; режими нанесення підклеювального шару ізоляції; будову та правила технічної експлуатації всього устаткування, що входить в лінію ізоляції; схеми електропостачання устаткування; вимоги до якості труб, які надходять на лінію ізоляції, до матеріалів, що використовуються як покриття; технічні умови на готову продукцію; призначення, будову контрольно-вимірювальних приладів, правила користування ними; правила роботи з підйомно-транспортним устаткуванням.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес нанесення антикорозійного поліетиленового покриття на нагріту поверхню сталевих труб різного діаметра на напівавтоматичній лінії захисної ізоляції під керівництвом ізолювальника вищої кваліфікації. Стежить за перебігом технологічного процесу по контрольно-вимірювальних приладах. Регулює технологічні режими роботи устаткування лінії, що обслуговується, товщину покриття підклеювального шару. Підбирає нестабілізований матеріал за якістю та складом, подає його в дозованій кількості в есктрудер. Налагоджує екструдер для нанесення підклеювального шару на заданий розмір труб. Вибирає та підтримує температуру на поверхні труби в зонах індукційного нагрівання. Забезпечує синхронну роботу устаткування лінії ізоляції. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується. Бере участь у його пуску, зупинці, ремонті.