Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Ізолювальник труб на лінії 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією ізолювальника труб на лінії 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи зрізання ізоляції на трубах різного діаметра; вимоги до якості ізоляції труб; види та основні властивості матеріалів, які використовуються для антикорозійного покриття труб; принцип роботи устаткування напівавтоматичної лінії ізоляції труб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Зрізає спеціальним ножем захисне поліетиленове покриття з обох кінців роз'єднаних труб на накопичувальній решітці напівавтоматичної лінії ізоляції труб. Знімає відрізані шматки поліетилену з труби, збирає їх та транспортує до установки різального гранулятора. Заточує різальний інструмент. Виявляє та усуває несправності в роботі передавальних механізмів і решіток.