Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Ізолювальник труб на лінії 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення, будову та принцип роботи дозатора, скидача у своїй робочій зоні; вимоги до якості труб і розмірів заглушок; правила встановлення та зняття заглушок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у підготовці поверхні труб до захисної ізоляції. Визначає якість знятої зовнішньої задирки та відчищеної поверхні труб на лінії ізоляції. Встановлює та знімає гумові заглушки у труби різного діаметра. Підносить заглушки вручну або на візку. Прибирає металевий шрот та пил на дільниці зняття заглушок.