Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Обпалювач на печах 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи процесу випалювання виробів в печах; режим випалювання радіоопорів та електронагрівачів; принцип роботи випалювальних печей; місця змащування механізмів та сорти мастильних матеріалів, слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес випалювання радіоопорів та первинного випалювання заготовок карбідокремнієвих електронагрівачів відповідно до установленого технологічного режиму. Готує випалювальні печі до роботи та завантажує їх напівфабрикатом. Вивантажує вироби із печі з укладанням їх у відведене місце. Змащує тертьові частини устаткування, що обслуговується. Виявляє та усуває несправності устаткування, що обслуговується.