Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Готувач розподілювальної пасти 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи процесу виробництва двошарового листа; технологію обробки та знежирювання поверхні плакувальних пластин; властивості металу з спеціальних марок сталі; склад і властивості компонентів розподілювальної пасти; методи нанесення розподілювальної пасти на метал.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процеси приготування розподілювальної пасти для плакувальних пластин в процесі виробництва двошарового листового металу. Готує компоненти для розподілювальної пасти. Готує кислотні та лужні розчини для знежирювання пластин. Бере участь у знежирюванні та очищенні пластин. Наносить розподілювальну пасту на поверхню пластин і транспортує їх у сушильну камеру.