Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Готувач прокатного інструменту 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача прокатного інструменту 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виробництва труб, колес, термічної обробки інструменту деформації; способи виготовлення та обробки інструменту деформації і вимірювального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує технологічний вимірювальний інструмент та інструмент для деформації металу та забезпечує ними робочі місця колесопрокатного виробництва, станів гарячої прокатки труб, станів поперечної прокатки труб, трубопрофільних пресів, станів безперервного пічного зварювання труб, трьох та більше трубоелектрозварювальних станів, десяти і більше волочильних ланцюгів і станів холодної прокатки труб. Проводить термічну обробку інструменту.