* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Асфальтувальник труб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу нагрівання труб і покривання їх асфальтом; принцип роботи устаткування асфальтувального відділення; вимоги державних стандартів до якості асфальтованих труб; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес покривання труб асфальтом під керівництвом асфальтувальника вищої кваліфікації. Подає труби на стелажі нагрівальної печі. Стежить за рівнем смоли, бітума у ванні і, по мірі його зниження, поповнює ванни звареним шлаком, бітумом. Центрує труби на стелажі перед опусканням їх у ванни. Відкатує труби після покривання їх асфальтом. Прибирає спеціальним скребком залишки шлаку, бітуму та смоли з внутрішньої та зовнішньої поверхонь труб. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.