* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Асфальтувальник труб 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією асфальтувальника труб 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес нагрівання труб і покривання їх асфальтом; будову та правила технічної експлуатації устаткування асфальтувального відділення; властивості асфальтувальних матеріалів; порядок визначення придатності смоли для асфальтування труб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес покривання труб асфальтом. Регулює температуру в печі для нагрівання труб перед асфальтуванням. Стежить за рівномірним нагрівом труб і надходженням їх у асфальтувальну ванну. Регулює температуру у ванні, стежить за якістю покривання труб асфальтом. Виконує поточний ремонт устаткування, що обслуговується.