Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Роздриральник пакетів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи роздиральної або розбивальної машини; сортамент металу, що прокатується; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Роздирає пакети на роздиральних або розбивальних машинах під керівництвом роздиральника пакетів вищої кваліфікації. Приймає листи з заднього боку машини. Відсортовує брак та нерозідрані пакети та передає їх для повторного перепускання через роздиральну машину. Чистить і змащує вузли машини. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.