* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир молотового відділення 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи у відділенні за професією робітника 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес волочіння, холодної прокатки, заспицювання кінців труб, різання, правлення, травлення, обміднення та фосфатування труб; властивості хімічних матеріалів та травильних розчинів, що використовуються в цеху, способи приготування хімічних розчинів; сортамент труб; будову, принцип роботи устаткування молотового та травильного відділень.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує та веде роботи в молотовому і травильному відділеннях. Бере участь в забиванні кінців труб під молотом, а також у веденні процесу травлення, обміднення та фосфатування труб. Забезпечує своєчасне подавання заготовок, труб, інструментів та матеріалів до агрегатів. Налагоджує молоти та контролює стан нагрівальних пристроїв, молотів, травильних і мідно-купоросних ванн, магістралей паро- і водопроводів та іншого допоміжного устаткування. Бере участь в роботах з ремонту устаткування, заміні інструментів та розчинів травильних ванн. Веде облік роботи відділень.