* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир муфтозварювального відділення 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи у відділенні за професією робітника 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес зварювання муфт під молотами; будову печей та молотів; методи регулювання режиму роботи печей; сортамент та технічні умови на муфти.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботи та веде процес зварювання муфт під молотом. Забезпечує контроль теплового режиму нагрівальних печей та справний стан молотів і муфтознімачів. Організує подавання заготовок та інструментів в муфтозварювальне відділення. Бере участь в настроюванні молотів та в ремонті печей, молотів та іншого устаткування відділення. Веде облік роботи агрегатів відділення.