* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир колодязів сповільненого охолодження металу 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи на дільниці за професією робітника 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес термообробки металу; структуру та властивості металу, що проходить сповільнене охолодження; будову охолоджувальних колодязів та термостатів; систему клеймування металу та правила штабелювання його; порядок та правила оформлення технічної документації.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботи та веде процес сповільненого охолодження металу в колодязях, коробах та термостатах після прокатки й кування у разі ведення режиму сповільненого охолодження залізничних рейок. Додержує графіків температурного режиму металу під час завантаження його в колодязі, короби та на всіх стадіях процесу охолодження. Бере участь в завантаженні та вивантаженні металу із колодязів і кантуванні його на стелажах, а також в сортуванні металу за профілями, марками і плавками. Забезпечує своєчасне передавання металу на обробку та механічні випробування. Веде облік завантаження металу в колодязі, короби і термостати та розсортування його після охолодження. Забезпечує безперебійність роботи устаткування дільниці, що обслуговується.