Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Електрозварник листів та стрічок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електрозварника листів та стрічок 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу безперервного зварювання труб та виробництва багатошарових труб; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до якості штрипсів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес зварювання штрипса на стикозварювальній машині в лінії безперервного стана пічного зварювання, стана зварювання струмами радіотехнічної частоти та стана спірального зварювання труб; зварювання штаби для багатошарових труб на стикозварювальній машині під керівництвом електрозварника вищої кваліфікації. Зачищає шов. Стежить за роботою стикозварювальної машини та тягнучих роликів.