* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Волочильник труб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією волочильника труб 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічні процеси волочіння, роздачі, скручування та відпалу труб; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; сортамент труб; вимоги державних стандартів до продукції, яка випускається; маршрути волочіння; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес волочіння труб на волочильних станах з тяговим зусиллям до 7 тс, волочіння труб на барабанах і спеціальних установках, процесів роздачі та скручування труб на спеціальних установках з одночасною термообробкою. Регулює температурний режим відпалу. Одержує задану структуру металу за величиною зерна, необхідну геометрію шагу скручення ребер ребристих труб. Налагоджує устаткування, підбирає та встановлює технологічний інструмент. Змащує вузли та деталі. Завантажує та розвантажує устаткування. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.