Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Електролізник із знімання олова з жерсті 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи процесу електролітичного знімання олова з відходів білої жерсті; принцип роботи верстата для гофрування жерсті та електролізних ванн; правила складування жерсті; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує відходи білої жерсті до знімання з неї олова на електролізній установці. Гофрує жерсть на верстаті та укладає її в корзини. Зважує корзини з відходами жерсті та бере участь у завантаженні їх в електролізні ванни. Підвішує пакети в електролізні ванни. Завантажує ванни хімікатом і наповнює ванни електролітом. Бере участь в навішуванні у ванни нових катодів і вивантажуванні нарощених. Доставляє відходи білої жерсті до місця складування. Транспортує нарощені катоди до електропечей. Перекачує відпрацьований розчин для подальшої переробки. Готує місце для складування відходів. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.