Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Електролізник із знімання олова з жерсті 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією електролізника із знімання олова з жерсті 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес електролітичного знімання олова з відходів жерсті; будову електролізних ванн та іншого устаткування; комунікації дільниці та схему циркуляції електроліту; електросхему включення ванн у серію; склад і властивості електроліту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес знімання олова з відходів жерсті електролітичним способом. Промиває жерсть у баці. Готує електроліт. Стежить і регулює температуру та склад електроліту в ваннах і рівень електроліту в баках-збірниках. Регулює силу струму та напругу на ваннах. Навішує нові катоди та вивантажує нарощені. Завантажує корзини з жерстю у ванни та вивантажує відходи.