Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Електролізник із знімання олова з жерсті 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електролізника із знімання олова з жерсті 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес електролізу олова; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації механізованих агрегатів; електричні схеми електролізних ванн, що обслуговуються; властивості губчастого олова.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес електролізу для полистового знімання олова з відходів жерсті на механізованих агрегатах. Керує електрогенератором. Контролює та коректує склад електроліту. Знімає губчасте олово з катодних листів. Замінює та регенерує електроліт.