Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст шихтоподачі 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста шихтоподачі 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виплавки металу; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде дистанційне керування автоматичною системою набирання, зважування та завантажування шихтових матеріалів у доменну піч об'ємом до 300 куб.м. Веде дистанційне керування автоматичною системою набирання, зважування та завантажування шихтових матеріалів в доменну піч об'ємом понад 300 куб.м під керівництвом машиніста вищої кваліфікації. Вилучає несправні механізми з роботи. Стежить за роботою механічного і електричного устаткування системи шихтоподачі і бере участь в усуненні несправностей в їх роботі. Обдуває і очищує механічне та електричне устаткування системи шихтоподачі. Перевіряє наявність і кількість матеріалів у бункерах. Налагоджує механічне та електричне устаткування системи шихтоподачі, виконує їх ремонти.