Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст шихтоподачі 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи транспортера; види шихтових матеріалів, що використовуються для виплавки чавуну; види мастильних матеріалів, що застосовуються для змащування механізмів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Запускає та зупиняє транспортер на подаванні коксу, руди та інших шихтових матеріалів до бункерів доменних печей. Перевіряє і забезпечує справний стан та безупинну роботу транспортера, що обслуговується. Очищує та змащує механізми транспортера і бере участь в його ремонті. Прибирає робоче місце.