* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Вальцювальник 3-го розряду (хімічні технології)", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією вальцювальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: вимоги, які пред'являються до матеріалів, що надходять на обробку, їх фізичні та хімічні властивості та вплив на організм; способи налагодження та регулювання вальців; призначення продукції, яка виробляється; прийоми роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес пластикації та термооброблення різних відходів або виготовляє суміші - полівінілхлоридних, гліфталевих, кумаронових та інших полімерних сумішей (окрім нітро- та гумових) на вальцях з довжиною валків до 800 мм, а також виконує окремі роботи, які зв'язані з вальцюванням нітро- та інших сумішей під керівництвом вальцювальника вищої кваліфікації. Обробляє матеріали медичного призначення на вальцях різних систем. Веде попередню підготовку матеріалів: зважує, ріже, розм'якшує. Завантажує матеріали та стежить за рівномірним його надходженням на вальці. Налагоджує вальці відповідно до заданого режиму вальцювання. Провадить візуальний контроль якості оброблення. Заповнює маршрутні листи.