Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Засолювач овочів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила ферментації капусти; правила догляду за солоними огірками і помідорами; санітарні норми утримування місткостей; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Засолює капусту, огірки, помідори та інші овочі під керівництвом засолювача вищої кваліфікації. Стежить за ферментацією капусти, процесом засолювання огірків, помідорів та інших овочів і утримуванням дошників, чанів, цементних басейнів, бочок із засоленими і заквашеними овочами. Змиває плісняву з кришок і гніту. Знімає піну, що виділяється під час ферментації. Підтримує чистоту місткостей. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.