Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Відеотекар 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип дії, правила експлуатації відеотехніки; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує роботи із знаходження відеоматеріалів і касет, користуючись реєстраційними документами. Організовує передмонтажний перегляд і підготовляє матеріали до монтажу, здійснює необхідну для цього комутацію технічних засобів і обладнання відеотеки. Веде облік зберігання і переміщення відеокасет всіх форматів, видає під розпис касети всіх форматів для виробничих потреб. Формує фонд власної і ліцензійної продукції, а також веде його комп'ютерний облік. Приймає на збереження програми і фільми після їх показу в ефірі. Одержує від директорів знімальних груп і режисерів касети всіх форматів для постановки їх на облік та зберігає для подальшого використання. Бере участь у підготовці та проведенні ремонту і технічному обслуговуванні технічних засобів відеотеки. Допускає до приміщення відеотеки тільки співробітників кіностудії.