* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Завідувач складу вантажів", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за фахом: для спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: нормативні та методичні матеріали з питань організації роботи складу вантажів; правила і технічні умови зберігання вантажів (в тому числі небезпечних, великовагових, негабаритних); положення та інструкції з ведення звітності щодо роботи складу вантажів; умови договорів на зберігання вантажів, оренду складських приміщень та устаткування; порядок розрахунків за надані послуги та виконані роботи; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; основи трудового законодавства; правила та норми охорони праці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує роботу складу вантажів. Забезпечує зберігання вантажів (в тому числі небезпечних, великовагових, негабаритних), їх своєчасне вивезення, ефективне використання виробничих площ і вантажно-розвантажувальних механізмів. Аналізує виконання робіт з вантажообробки та вживає заходів з ліквідації виявлених порушень. Бере участь у контрольних перевірках навантаження і розвантаження вантажів. Розробляє і впроваджує заходи щодо забезпечення збереження вантажів на складі. Забезпечує задовільний стан складських приміщень, вагових приладів та іншого обладнання. Організовує роботу прийомоздавальників вантажів, вантажників і механізаторів. Організовує роботу з підвищення рівня професійних знань працівників. Керує працівниками складу.