* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Завідувач сортувальної платформи", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за фахом: для спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: нормативні та методичні матеріали з питань організації роботи сортувальної платформи; правила і технічні умови розвантаження, навантаження, кріплення вантажів (в тому числі небезпечних, великовагових, негабаритних); положення та інструкції з ведення звітності щодо роботи платформи сортувальної; умови договорів на зберігання, сортування вантажів, оренду складських приміщень та устаткування; порядок розрахунків за надані послуги та виконані роботи; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; основи трудового законодавства; правила та норми охорони праці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує роботу сортувальної платформи. Забезпечує переробку вантажопотоку, який надходить під сортування та зберігання вантажів, ефективне використання виробничих майданчиків та вантажно-розвантажувальних засобів. Контролює правильність укладання вантажів на рухомий склад на сортувальній платформі. Забезпечує правильну технічну експлуатацію і утримання вагових приладів. Бере участь у розробленні і здійсненні заходів щодо запобігання псуванню вантажів під час сортування. Аналізує роботу сортувальної платформи, розробляє і вживає заходів, направлених на поліпшення її роботи. Організовує роботу прийомоздавальників вантажів, механізаторів і вантажників. Забезпечує своєчасне оформлення встановлених форм звітності. Керує працівниками сортувальної платформи.