Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Черговий з видавання довідок", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок користування розкладом руху пасажирських суден та іншими довідковими матеріалами; правила користування засобами зв'язку; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Видає довідки за допомогою довідкових матеріалів безпосередньо або телефоном тим, хто запитав. Збирає необхідні для видавання довідок оперативні дані. Своєчасно доповнює довідкові матеріали, що застосовуються, та вносить до них зміни на підставі відповідних рішень та вказівок.