Категорія - Робітники |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Морський транспорт'
Інструкція для посади "Днювальний", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. ВИПУСК 67. Водний транспорт. Розділ "Морський транспорт"(Із змінами і доповненнями, внесеними наказами Міністерства транспорту та зв'язку України N 189 від 10.05.2005 р., N 671 від 06.08.2007 р.). Видання друге, доповнене, перепрацьоване станом на 06.08.2007 рік", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 10.12.2001 р. N 863. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: обладнання, розташування приміщень суден; будову й принцип дії електропилососів та іншого інвентарю; правила безпечного виконання прибиральних робіт; санітарні правила щодо утримання суднових приміщень.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Входить до складу палубної команди. Прибирає каюти командного складу, кают-компанію, службові приміщення, коридори, а в разі необхідності інші суднові приміщення. Утримує в чистоті приміщення їдальні суднової команди. Подає їжу екіпажу до їдальні, миє посуд. Приймає від буфетника необхідну кількість посуду, білизни та іншого інвентарю. Стежить за їх зберіганням. Виконує інші обов'язки, які встановлено на вантажних суднах старшим помічником капітана, на пасажирських - помічником капітана з пасажирської частини.