Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Холодильщик харчової продукції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією холодильщика харчової продукції 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову збірників, холодильників, насосів, редукторів, схему розміщення трубопроводів та регулюючої арматури; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; способи визначення якості охолоджування (заморожування).

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес охолодження або заморожування до установленої температури готової продукції, напівфабрикатів, сировини в холодильних установках різними охолодниками із завантаженням самопливом або під тиском. Регулює подавання холодоагенту, температуру, тиск. Контролює якість охолодження (заморожування) продукту. Підключає збірники до трубопроводів та балонів з вуглекислотою. Зливає охолоджений продукт. Миє, чистить та дезінфікує збірники, трубопроводи з їх розбиранням та складанням.