Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Холодильщик харчової продукції 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила складання і зберігання продуктів у камерах; будову збірників, холодильників, насосів, редукторів; вимоги до якості продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес охолодження готової продукції, напівфабрикатів до установленої температури в холодильних установках різними охолодниками під керівництвом холодильщика більш високої кваліфікації. Установлює, розміщує у загартувальних та морозильних камерах готову продукцію, укладає в тару для охолодження, заморожування. Контролює та регулює температуру і тривалість охолодження. Перевіряє зовнішнім оглядом або за результатами аналізів якість охолодження (заморожування) продукту. Передає охолоджений (заморожений) продукт на наступну обробку або реалізацію. Очищує сніг із батарей і труб охолодження.