Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Оператор служби перевезень", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або повна загальна середня освіта та професійна підготовка за встановленою програмою. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України; накази, інструкції та інші організаційно-розпорядчі документи Міністерства транспорту України, Укравіатрансу, авіапідприємства, що регламентують організацію пасажирських перевезень; правила розшуку багажу, що не надійшов до місця призначення; правила користування необхідними автоматизованими системами; організацію виробництва та управління; основні положення трудового законодавства; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; у разі міжнародних перевезень - знання іноземної мови в обсязі, передбаченому програмою спеціальної підготовки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розглядає скарги та претензії пасажирів, які стосуються перевезень багажу, проводить розслідування порушень, які допущено під час перевезення та обслуговування пасажирів, організовує розшук загубленого багажу, веде облік претензій. Проводить службове розслідування щодо претензій, які виникають під час порушення встановленого порядку обслуговування пасажирів, скарг на втрату, крадіжку, затримку доставляння або пошкодження їх речей під час перевезення повітряним транспортом. Веде розшук багажу, що не надійшов до місця призначення, аналізує скарги та претензії, які надійшли від пасажирів. Надає начальнику служби організації пасажирських перевезень матеріали на втрату та крадіжку речей пасажирів для передачі їх до управління внутрішніх справ аеропорту. Організовує доставку знайденого багажу пасажиру, взаємодіє з іншими підрозділами авіапідприємства щодо скарг пасажирів.