Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор систем гідравліки та охолодження машини безперервного лиття заготовок 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора систем гідравлики та охолодження машини безперервного лиття заготовок 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес розливання сталі на машинах безперервного та напівбезперервного лиття заготовок; системи водопостачання, вентиляції, керування гідроприводами; режими охолодження; систему зв'язку та сигналізації основних постів керування машиною; правила експлуатації гідроакумуляторних балонів високого тиску; основи гідравліки і електротехніки; електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує роботою гідроакумуляторної та гідронасосної станцій на машинах безперервного або напівбезперервного лиття заготовок продуктивністю понад 100 тис тонн сталі за рік. Керує системою охолодження, скидання води зі зливка та вентиляцією камери повторного охолодження на машинах безперервного або напівбезперервного лиття заготовок продуктивністю понад 100 тис тонн вуглецевої та низьколегованої сталі за рік або під час розливання на машині високолегованої сталі і прецизійних сплавів незалежно від продуктивності.