Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Фотограф 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: техніку знімання та основні схеми освітлення; рецептуру проявних і фіксуючих розчинів, що застосовуються для обробки чорно-білих негативних фотоматеріалів; устаткування, що використовується під час знімання; технологію обробки позитивних матеріалів, техніку позитивної ретуші.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує фотознімання для документів, репродукцію зі штрихових плоских оригіналів. Заряджає негативними матеріалами касети і фотоапарати різних систем. Виконує знімання, проявлення, фіксування, промивання та сушіння чорно-білих негативних матеріалів. Складає проявні і фіксуючі розчини. За необхідності виконує роботи з ретуші та фотодруку. Розбирає негативи за замовленнями.