Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Фотограф 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією фотографа 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила організації освітлення, характеристику фотокамер, що застосовуються, їх оптику, спеціальні репродуктивні приставки, подовжувальні кільця і насаджувальні лінзи, характеристику світлочутливих матеріалів, що застосовуються, анатомію обличчя; основні розміри павільйону, раціональне використання його площі; технологію обробки негативних матеріалів; техніку негативної ретуші.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує фотознімання одиночних портретів та невеликих груп з нескладною композицією, дітей, одиночних портретів і невеликих груп при натуральному освітленні поза павільйоном на постійному знімальному майданчику; виконує технічне знімання нескладних нерухомих об'єктів на виїзді. Знімає напівтонові плоскі і об'ємні оригінали. Виконує макрознімання в стаціонарних умовах. Перевіряє апаратуру та оптику. За необхідності виконує роботи з негативної ретуші та фотодруку.